Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Title
    Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez moniczka2589 Zobacz posta
    Transmisja danych u mnie jest praktycznie zawsze włączona, spróbuje wprowadzic te dane jeszcze raz

Cudem zadziałało należało przywrócić do ustawień fabrycznych i ponownie od nowa wpisać, dzięki wielkie ! Miło, że mi pomogłeś, pozdrawiam serdecznie !

Awatar Daro
    Title
    Newsman
    Cieszę się, że się udało. Sam też swego czasu musiałem się z tym nakombinować by działało jak powinno

Title
    Junior Member
    Ja mam następujący problem. Od kilku dni mam HTC Desire 310 (andriod 4.2.2) i nie mogę się połączyć z internetem. Kartę mam z Orange. Próbowałem ustawić APN ale nie mogę, nie da się zapisać nowego, a tego co od początku był (Orange Internet) nie mogę edytować. Co mogę z tym zrobić? Prosiłbym o możliwie najdokładniejsze instrukcje, gdyż to mój pierwszy HTC i pierwszy android

Awatar Daro
    Title
    Newsman
    Dziwne, że nie da się zmienić/ dodać nowego punktu dostępowego. Nie ma w Orange telefonu ale u każdego operatora powinno dać się ręcznie wprowadzić ustawienia. Próbowałeś pobrać ustawienia automatycznie ze strony Orange? Albo udać się ewentualnie do salonu jeśli nie można samemu tego zrobić.

Title
    Junior Member
    Tak, próbowałem. Na stronie nie ma możliwości pobrania dla tego modelu, a w salonie odesłali mnie do wujaszka Googla... Wcześniej jak wkładałem kartę to od razu dostawałem smsa systemowego z ustawieniami (np. w LG, Nokii, Soniaku) a w HTCku nie. I kompletnie nie wiem co mam z tym zrobić, a przy każdym doładowaniu dostaję sporo transferu do wykorzystania.

[EDIT:] Jak daję nowy APN i daję zapisz to nic się na liście APNów nie pojawia, a jak wchodzę w "Internet Orange" to wszystko jest na szaro i nie można edytować. Resetowanie APNów za pomocą tamtej opcji też nic nie daje...
    Ostatnio edytowane przez Sansama ; 10-08-14 o 01:19

Awatar Daro
    Title
    Newsman
    Nie ma to jak fachowa obsługa w salonie:/

Próbowałeś tego?

http://ustaw.orange.pl/sms.aspx

Title
    Junior Member
    Przychodzi mi informacja że błędny kod czy jakoś tak... Gdzieś przeczytałem, że trzeba zrobić przywrócenie ustawień fabrycznych. Chciałbym tego spróbować i w związku z tym mam 2 pytania.
    1) Czy to co jest na karcie sd jest bezpieczne czy też zostanie usunięte?
    2) jak mam jakąś grę i jak skopiuję cache/Foldery z "Android/data" to po wrzuceniu wszystko będzie tak jak jest teraz czy na nowo trza będzie wszystko robić?

Awatar Daro
    Title
    Newsman
    1) Przywracanie ustawień wymazuje zawartość zapisaną na telefonie na karcie nie (chyba, że zaznaczysz też by czyścić kartę ale domyślnie to tylko dotyczy telefonu).
    2) Nie wiem bo nie robiłem tak nigdy ale wydaje się, że powinno tak to działać choć nie mam pewności.

Title
    Junior Member
    Oke. Udało mi się w końcu znaleźć rozwiązanie. Trzeba zrobic reset do ustawień fabrycznych i w preferowanej sieci wybrać myAVON, a następnie pierwszy APN skonfigurować na HTC Desire.

Title
    Junior Member
    my AVON? a do czego to sluzy?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123