Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Blokowanie numerów

Dzień dobry,
    posiadam telefon marki HTC, model Desire 610. Chciałabym blokować dzwoniące do mnie numery telemarketerów. Czy jest gdzieś taka funkcja jak "zablokuj kontakt"? Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar Daro
    Title
    Newsman
    Jak masz zapisany dany nr w kontaktach to po wybraniu dodatkowych opcji powinna być także blokuj numer. Są także aplikacje gdzie wrzuca sie numery na czarną listę itp.

u mni enie działa ta opcja i nie wiem czemu

Awatar Daro
    Title
    Newsman
    W takim razie zainstaluj jakąś aplikację z google play i będziesz dodawać numery do czarnej listy.

Title
    Junior Member
    Zablokujesz, a na następny raz zadzwonią z innego. Niestety mało skuteczna opcja z blokowaniem :/

Cytat Zamieszczone przez Gliczaro Zobacz posta
    Zablokujesz, a na następny raz zadzwonią z innego. Niestety mało skuteczna opcja z blokowaniem :/
    U mnie ta opcja działa bez problemu, wystarczy że mam grupę "Blokowani" i każdy dzwoniący do mnie naciągacz na spotkania czy inne produkty jest zapisywany w książce z dodaniem do tej grupy. Grupa nie ma dzwonka a każdy mieszczący się w niej nr tel jest zablokowany. JAk do tej pory przez rok czasu mam w niej raptem 7 nr i święty spokój z telefonicznymi naciągaczami.
    Integracja, porady i wsparcie: VW-ClubPolska.pl

Awatar Agnieszka
    Title
    Support
    Jeśli nie działa ta opcja to należy zapisać telefon z +48 lub bez +48 (w zależności od tego jak jest teraz zapisany) - być może telefon nie rozpoznaje numeru I bardzo ważna informacja, numer telefonu musi być zapisany w książce telefonicznej żeby mógł być przeniesiony go grupy numerów zablokowanych.

Title
    Junior Member
    Najlepiej takie numery zgłosić operatorowi i oni zablokują

Cytat Zamieszczone przez pretor Zobacz posta
    U mnie ta opcja działa bez problemu, wystarczy że mam grupę "Blokowani" i każdy dzwoniący do mnie naciągacz na spotkania czy inne produkty jest zapisywany w książce z dodaniem do tej grupy. Grupa nie ma dzwonka a każdy mieszczący się w niej nr tel jest zablokowany. Jak do tej pory przez rok czasu mam w niej raptem 7 nr i święty spokój z telefonicznymi naciągaczami.
    Minął następny rok i nazwę profilu zmieniłem na SPAM1 który niedawno zyskał nowego znajomego

Po 2-latach od utworzenia pierwszego profilu SPAM1 musiałem stworzyć drugi SPAM2 i jak na razie takie rozwiązanie problemu, z dzwoniącymi wszelakiego typu telemarketerami i naciągaczami na niby-badania: działa u mnie w pełni mnie satysfakcjonując.
    POLECAM innym tego typu rozwiązanie
    Ostatnio edytowane przez pretor ; 12-11-17 o 12:23
    Integracja, porady i wsparcie: VW-ClubPolska.pl