Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: HTC DESIRE HD Czarny ekran!

HTC DESIRE HD Czarny ekran!

Witam!
    Tak jak napisałem czarny ekran? ale nie do konca bardziej to brak podświetlenia ekranu ,klawiszy i diod, oraz nie działający dotyk.... patrzac pod kątem coś widac na ekranie tym cos jest ekran glówny czyli tapeta i pierscien odblokowujący.Wgrałem juz nowego roma i nic , zrobiłem twardy reset też nic.. kąpletnie nie mam pojęcia co jest przyczyną tel. nigdzie nie upadł nie zalał sie nic z tych rzeczy poprostu ni z gruchy czy pietruchy zaciął sie dotyk więc wyjąłem baterie włączyłem od nowa i od momentu wibracji przy uruchomieniu tak to własnie wygląda. Prosze o pomoc!

Potrzebujemy historii telefonu. Z opisu mam wrażenie że nie użytkowałeś go przed tą usterką.

Historii ? a co dokładnie? przed tym zdarzeniem zainstalowałem grę GTA3 po wyłączeniu jej juz sie nie chciała włączyc 2 raz wiec kąbinowałem od nowa instalowałem i wogóle efekt był taki ze nie działało , na 2 dzien zobaczyłem ze wszystkie foldery ze zdjeciami znikły z karty!!.. lol no dobra ok juz tak kiedys miałem myślałem ze wina tego ze cos nie styka miedzy fonem a karta więc , próbujac jeszcze raz klikajac w aplikacje gta3.apk otwarta w astro i wciskajac przycisk launch pojawiał sie czarny ekran i wracało do menu ok odpusciłem sobie zablokowałem tel. potem odblokowujac go zawiesił sie dotyk nic sie nie dało zrobic nawet wyłączy fona wiec batery out i spowrotem od tego mometu tak sie własnie dzieje.. mam go juz 3 miesiace

Jak wchodzisz w Bootloadera też nie ma podświetlania?

w bootloaderze tez nie ma podswietlenia. Telefon uruchamia sie normalnie tylko bez podświetlenia i działajacego dotyku razem z diodami

Wygląda na poważniejszą usterkę sprzętową. Power manager lub przetwornica podświetlania, ale nie pasuje mi do tego ten dotyk. Musiałbyś go przysłać na serwis.