Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Pierwsze HTC, Sensation XE czy XL?

Pierwsze HTC, Sensation XE czy XL?

Witam, mam zagwozdkę który z telefonów wybrać Sensation XE czy może XL ?
    Są tu jacyś użytkownicy którzy mieli styczność z tymi modelami i mogą przedstawić jakieś mocne/słabe strony, które pomogły by przy wyborze ?

PS. Czy te telefony mają posiadają wsparcie od strony producenta i aktualizacja oprogramowania na Android 4.0.x nie będzie wiązać sie z utratą gwarancji. Bo o ile mi wiadomo oba smarty sprzedawane są z wiekowym Gingerem 2.3 ?
    PS 2. Ewentualnie czekam na inne ciekawe propozycje w podobnym przedziale cenowym.

Pozdrawiam.

Ja zdecydowanie bardziej polecam XE, chociaż...

XL posiada większy LCD, jest bardzo, ale to bardzo dobrze dopracowany programowo. Mimo jednordzeniowego procesora telefon bardzo ładnie śmiga.

XE jest mocniejszy, posiada 2-rdzeniową jednostkę i odnoszę wrażenie że jest solidniej wykonany. Na pewno tańszy w serwisie, szczególnie w kwestii wyświetlacza.
    XL nie będzie miał aktualizacji do wyższych wersji ze względu na jednordzeniowy procesor (na pewno nie do najnowszego androida). XE szybciej działa również przy przeglądaniu internetu, czy obsługi flasha. Sam używałem, mogę polecić (do czasu awarii dotyku, który po czasie zaczyna dziwnie reagować).