Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 12

Wtek: Jak podczy telefon do komputera i ustawic dzwonek?

Jak podczy telefon do komputera i ustawic dzwonek?

Witam.
    Nie mog podczy telefonu do komputera. Mam windowsa XP i w momencie gdy podczam tel, wyskakuje mi komunikat ze mog co odtwarza winampem lub windows media playerem, nie widzi w ogle telefonu i nie mam dostpu do plikw. Dodatkowo nie moge ustawi dzwonka z ulubionym utworem, mam do wyboru tylko podstawowe dzwonki.
    Prosz o pomoc. Pozdrawiam

Senior Member
    Doczy
    Aug 2012
    Telefon:
    HTC: 7 Mozart/ Desire HD
    Skoro w telefonie masz WP musisz zainstalowa sobie program "Zune" (dziki niemu Twj PC zobaczy telefon). Aby Zune si zainstalowao i dziaao Twj PC musi mie wgrany/zaktualizowany pack III. Jak masz zainstalowane Zune problem powinien znikn.
    Co do dzwonka: http://www.htcforum.pl/showthread.ph...dzwonka-na-mp3
    Wejd na zakadk HTC MOZART, tam pisaem o paru przydatnych aplikacjach na telefony z WP

Ponawiam pytanie kolegi. Jak w HTC 8s z WP8 ustawi mp3 na dzwonek?? Zuna zdaje si nie czyta WP8. A komputer mam z Vist.

WP8 nie jest obsugiwany przez ZUNE. Ale powinien by wykrywany normalnie do przenoszenia danych, choby jako MTP. Co Vista widzi po podpiciu HTC?

Po najnowszej aktualizacji WP8 komputer widzi telefon jako pami masow. Swoje dzwonki wgrywasz do katalogu RINGTONE i pzniej w ustawieniach telefonu wybierasz swj dzwonek. Naley jednak pamieta e mona zmieni tylko dzwik dzwonka czy budzika , ale nie mona zmieni dzwikw SMS na swoje( tylko na te ktre s dostpne w telefonie).
    Kolejna rzecz na ktr czekamy w nowe aktualizacji systemy WP8

Junior Member
    Doczy
    May 2013
    Telefon:
    HTC windows phone 8s
    Witam, chciabym odwiey ten temat. Mam problem z podczeniem telefonu do komputera, gdy go podpinam wyskakuje mi komunikat "Znaleziono nowy sprzt MTP Device", i tyle. Nic si nie instaluje, komputer nie widzi telefonu... Posiadam Windows XP SP3, zainstalowaem t ZUNE, te nie wykrywa telefonu, HTC sync rwnie. Prosz o pomoc

Problem ley w sterownikach MTP. Odinstaluj i zainstaluj na nowo. Ostatnio te z tym walczyem.

Junior Member
    Doczy
    May 2013
    Telefon:
    HTC windows phone 8s
    odinstalowaem, podczam telefon do komputera, wyskakuje komunikat o nowym sprzcie, kreator wyszukuje oprogramowania, ale nic nie znajduje i nie moe zainstalowa urzdzenia....

Junior Member
    Doczy
    May 2013
    Telefon:
    HTC windows phone 8s
    teraz dodatkowo po odczeniu telefonu wyskakuje komunikat o bdzie w instalacji..

edit: Komputer widzi telefon jako aparat fotograficzny...
    Ostatnio edytowane przez knykiec ; 29-05-13 o 20:02

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wtki

1. HTC Wildfire S-dzwonek sam si wytumia
    Przez lukaszekk87 w dziale HTC Wildfire S
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-02-13, 09:42
  2. Przekazywanie internetu z komputera
    Przez zu-mi18 w dziale HTC Sensation XL
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-01-13, 14:42
  3. wibracja a dzwonek